PatronPest

Jak zwalczamy? Metody działań

Metoda opryskowa, dezynsekcja opryskowa

Opryskiwanie polega na aplikowaniu specjalnej cieczy o aktywnym działaniu na powierzchnie przy użyciu opryskiwaczy nisko i wysokociśnieniowych. Użyta substancja, która ma działanie kontaktowo-żołądkowe, jest jednocześnie wysoce skuteczna i szybka w działaniu, ale jednocześnie bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych.

Metoda idealnie sprawdza się w zwalczaniu pluskiew, prusaków, karaluchów, moli, rybików, gryzków, much i innych.

Metoda żelowa

Jest metodą polegającą za dezynsekcji pomieszczeń w oparciu o aplikacje owadobójczego żelu na zaatakowane powierzchnie. Metoda jest skuteczna, długofalowa, ale jednocześnie bezpieczna i nieinwazyjna. Pomieszczenie przed zabiegiem nie musi być w żaden sposób specjalnie przygotowywane, wietrzone, ani opuszczane przez ludzi i zwierzęta.

Metoda zwalczania: prusaków, karaluchów, mrówek, mrówek faraona, spuszczeli pospolitych itp.

Zamgławianie ULV

Metoda polegająca na zwalczaniu owadów przy użyciu substancji rozprowadzanej za pomocą generatora zimnej mgły. Za sprawą niewielkich kropel metoda jest bardzo dokładna i dociera w trudno dostępne miejsca. Użyte substancje mają działanie kontaktowo-żołądkowe. Metoda uważana jest za najskuteczniejszą w zwalczaniu pluskiew domowych, zarazem jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.

ULV (Ultra Low Volume, czyli Bardzo Mała Objętość) nawiązuje do niewielkich rozmiarów cząsteczki uwalnianej przez urządzenie. Metoda ta polega na wytwarzaniu zimnej mgły z preparatem i stosowania jest w pomieszczaniach zamkniętych.

Zamgławianie na gorąco

Metoda ta gwarantuje dobrą penetrację oraz skuteczność – w związku z wysoką temperaturą nadaje się także do dezynfekcji. Idealnie sprawdza się w pomieszczeniach w których tradycyjne metody nie znajdują zastosowania.

Udostępnij post na swoich social media:

Przeczytaj również