PatronPest

O nas

/Strona główna

Patron Pest to firma działająca z powodzeniem na rynku Świętokrzyskim. Zajmujemy się deratyzacją, dezynfekcją oraz dezynsekcją pomieszczeń oraz terenów otwartych. Zajmujemy się zwalczaniem wszelkich rodzajów szkodników w budynkach mieszkalnych, hotelach, sklepach, hurtowniach.

Dewizą naszej firmy jest rzetelność i fachowość w działaniu, co doceniło już wiele firm jak i również osób prywatnych. Robimy wszystko aby komfort i higiena Państwa życia codziennego była jak najwyższa. Dzięki wieloletniej owocnej współpracy i dyspozycyjności staliśmy się firmą godną zaufania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale doskonalimy metody działania, a dzięki nowym technologiom satysfakcja klientów z naszych usług stale rośnie!

Dezynsekcja pomieszczeń publicznych

Zobacz nasze certyfikaty i referencje.

Jesteśmy dumną firmą specjalizującą się w profesjonalnej deratyzacji i dezynsekcji, a nasze certyfikaty oraz referencje są potwierdzeniem naszej rzetelnej pracy. Przez lata zdobyliśmy zaufanie licznych klientów, którzy docenili nasze wysokie standardy, skuteczność działań oraz profesjonalizm naszego zespołu.

Przykładamy ogromną wagę do satysfakcji naszych klientów i ich zdrowia oraz bezpieczeństwa. Nasze działania są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Stawiamy na skuteczność, ale także na bezpieczeństwo ludzi, zwierząt i środowiska. Dlatego stosujemy środki dezynfekcyjne i deratyzacyjne, które są skuteczne, ale jednocześnie bezpieczne dla wszystkich zaangażowanych stron.

Dlaczego my?

Co mówią o nas klienci?

potwierdzone certyfikatami

Co mówią o nas klienci?

nowoczesne technologie

wieloletnie doświadczenie

najwyższa
jakość usług

Ania Szlufik
Google
Czytaj więcej
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność.Bardzo polecamy i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Pana Dawida. Usuwanie gniazda szerszeni zajęło dosłownie chwilkę. Bardzo miło, szybko i profesjonalnie, cena usługi też bardzo dobra!
Sylwia
Fixly.pl
Czytaj więcej
Rzetelnie, szybko, sprawnie a co najważniejsze skutecznie. Pełen profesjonalizm, firma godna polecenia
Marcin
Fixly.pl
Czytaj więcej
Bardzo dobrze zorganizowana ekipa, efekty widoczne następnego dnia i spokój na dłuższy czas. Kontakt z szefem znakomity. Udzielane są porady i sposoby utrzymania prawidłowego stanu zakładu. cena za usługi bardzo konkurencyjna. Odnoszę wrażenie że poprzednia firma brała kasę za papierek dla Sanepidu.
Hubert
Fixly.pl
Czytaj więcej
Firma rzetelnie i dokladnie wykonuje swoje usługi. Pracownicy są wykwalifikowani i wiedzą jak pozbyć się problemu.Serdecznie polecam i gwarantuje 100 % zadowolenia.
Kazimierz Niepsuj
Google
Czytaj więcej
Pozytywne: Profesjonalizm, Punktualność. Firma rzetelna, godna polecenia. Robota zrobiona. Szczury wytępione skutecznie.
Beata
Fixly.pl
Czytaj więcej
Fantastyczna firma.Pełen profesjonalizm w świadczeniu usług.Bardzo polecam .
Michiel
Fixly.pl
Czytaj więcej
Doswiadczenie, profesjonalizm oraz konkretna obsluga. Współpracujemy z firma juz od 3 lat i nigdy nie zawiedlismy sie. Polecam serdecznie
FUT_FCBK
Google
Czytaj więcej
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność Pełny profesjonalizm, Panowie objaśnili mi wszystko i zlikwidowali u mnie pluskwy, co nie jest tak oczywiste w przypadku innych firm z których korzystałem wcześniej. Polecam gdy ktoś potrzebuje fachowej i rzetelnej pomocy.
Poprzedni
Następny

Jesteś zadowolony z naszej pracy? Zostaw pozytywną opinię na Google lub innej platformie, na której nas znalazłeś!

Twoja opinia ma ogromne znaczenie dla naszej firmy. Jeśli byłeś zadowolony z naszych usług deratyzacji, dezynsekcji lub DDD, zachęcamy Cię do podzielenia się swoim pozytywnym doświadczeniem z innymi. Twój głos pomoże nam budować naszą reputację i pomóc kolejnym klientom w podjęciu decyzji.

Zaufali nam

Partnerzy

Masz pytania?

Zostaw nam swoją wiadomość