PatronPest

Usługi DDD - Twoja Tarcza Przeciwko Szkodnikom

Patron Pest to firma działająca z powodzeniem na rynku Świętokrzyskim. Zajmujemy się deratyzacją, dezynfekcją, dezynsekcją pomieszczeń oraz terenów otwartych. Zajmujemy się zwalczaniem wszelkich rodzajów szkodników w budynkach mieszkalnych, hotelach, sklepach, hurtowniach.

Patron Pest to firma działająca z powodzeniem na rynku Świętokrzyskim. Zajmujemy się deratyzacją, dezynfekcją, dezynsekcją pomieszczeń oraz terenów otwartych.

Czym się zajmujemy

Potrzebujesz skutecznych usług DDD (dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja) lub innych tego typu? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ania Szlufik
Google
Czytaj więcej
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność.Bardzo polecamy i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Pana Dawida. Usuwanie gniazda szerszeni zajęło dosłownie chwilkę. Bardzo miło, szybko i profesjonalnie, cena usługi też bardzo dobra!
Sylwia
Fixly.pl
Czytaj więcej
Rzetelnie, szybko, sprawnie a co najważniejsze skutecznie. Pełen profesjonalizm, firma godna polecenia
Marcin
Fixly.pl
Czytaj więcej
Bardzo dobrze zorganizowana ekipa, efekty widoczne następnego dnia i spokój na dłuższy czas. Kontakt z szefem znakomity. Udzielane są porady i sposoby utrzymania prawidłowego stanu zakładu. cena za usługi bardzo konkurencyjna. Odnoszę wrażenie że poprzednia firma brała kasę za papierek dla Sanepidu.
Hubert
Fixly.pl
Czytaj więcej
Firma rzetelnie i dokladnie wykonuje swoje usługi. Pracownicy są wykwalifikowani i wiedzą jak pozbyć się problemu.Serdecznie polecam i gwarantuje 100 % zadowolenia.
Kazimierz Niepsuj
Google
Czytaj więcej
Pozytywne: Profesjonalizm, Punktualność. Firma rzetelna, godna polecenia. Robota zrobiona. Szczury wytępione skutecznie.
Beata
Fixly.pl
Czytaj więcej
Fantastyczna firma.Pełen profesjonalizm w świadczeniu usług.Bardzo polecam .
Michiel
Fixly.pl
Czytaj więcej
Doswiadczenie, profesjonalizm oraz konkretna obsluga. Współpracujemy z firma juz od 3 lat i nigdy nie zawiedlismy sie. Polecam serdecznie
FUT_FCBK
Google
Czytaj więcej
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność Pełny profesjonalizm, Panowie objaśnili mi wszystko i zlikwidowali u mnie pluskwy, co nie jest tak oczywiste w przypadku innych firm z których korzystałem wcześniej. Polecam gdy ktoś potrzebuje fachowej i rzetelnej pomocy.
Monika Ostrowiec
Google
Czytaj więcej
Profesjonalnie bardzo dokładnie szybko i skutecznie. Firma najlepsza jaką mogłam wybrać. Usługa wykonana w terminie i fachowo w dwóch domach profesjonalne dyskretnie kontakt telefoniczny wszystko dogadane. Wlasciciel pełen profesjonalizm mozna dogadac sie we wszystkm sprawa załatwiona.
Mariusz Szanfeber
Google
Czytaj więcej
Profesjonalnie szybko i skutecznie. Moim zdaniem najlepsza firma . Usługa wykonana w terminie i fachowo . Jeden kontakt telefoniczny i sprawa załatwiona gniazdo szerszeni usunięte. Polecam.
Poprzedni
Następny

Firma godna zaufania

Jesteśmy firmą, która zdobyła zaufanie licznych klientów dzięki naszej niezawodności, profesjonalizmowi i skuteczności w zwalczaniu szkodników i gryzoni. Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie deratyzacji, dezynsekcji i innych usług DDD pozwala nam skutecznie rozwiązywać problemy związane z obecnością szkodników i utrzymaniem czystości.

badge-2023-500x500-raw.png

Zadzwoń po indywidualną wycenę

Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i zarezerwować termin, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nasz obszar działania

Patron Pest to renomowana firma, która zyskała uznanie na rynku Świętokrzyskim. Nasze działania skupiają się na trzech kluczowych obszarach: deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji, które obejmują zarówno pomieszczenia zamknięte, jak i tereny otwarte.

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, które umożliwiły nam skuteczne zwalczanie najróżniejszych szkodników, które mogą stanowić problem w różnych środowiskach. Rozumiemy, że niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu, zarządcą hotelu, prowadzisz sklep czy hurtownię, szkodniki mogą być poważnym problemem. Dlatego oferujemy profesjonalne usługi, które mają na celu zaradzić temu problemowi.

Doświadczenia
0 lat
Wykonanych zleceń
0
Zadowolonych klientów
0 %

Pomożemy ci zwalczyć

Zwalczanie szkodników w formie zgodnej z wymogami ISO, zasadami GMP/GHP, wdrażanie i tworzenie dokumentacji HACCP. Sprawdź naszą ofertę i pozbądź się problemu z głowy.

Baza wiedzy

Myszy w domu

Kiedy myszy wchodzą do domu?

Myszy mogą dostawać się do wnętrz domów i mieszkań różnymi drogami. Ich wyborem często padają niezabezpieczone piwnice i strychy, a także balkony. Co oznacza mysz

Czytaj dalej »
Zapach odstraszający myszy

Jaki zapach odstrasza myszy w domu?

W okresie jesienno-zimowym wiele gatunków gryzoni przeczesuje okolicę w celu znalezienia schronienia. Idealnym miejscem, pozwalającym na przetrwanie chłodnych miesięcy są nasze domy i mieszkania. Pod

Czytaj dalej »

Masz pytania?

Zostaw nam swoją wiadomość

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.